strona główna

DANE ADRESOWE I TELEFONY

FROST&MEAT by MRÓZ Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjny
Ul. Gostyńska Szosa 29A
64-125 Poniec

NIP: 696-17-57-115
Regon: 411505101



SEKRETARIAT

telefon: 065 57 29 300
fax: 065 57 29 301
poniec@fm-mroz.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Kontakt Ogólny
trade@fm-mroz.pl

Mariusz Gaj
Kierownik Regionu
telefon: 065 57 29 351
gsm: 0 663 485 803
m.gaj@fm-mroz.pl

Marta Hartung
Kierownik Regionu
telefon: 065 57 29 338
gsm: 0 607 879 537
m.hartung@fm-mroz.pl


DZIAŁ SKUPU

Biuro Skupu
telefon: 65 57 29 327

Krzysztof Świerzewski
Specjalista ds. Skupu
gsm: 605 302 632
k.swierzewski@fm-mroz.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

Lidia Bilińska
Główny Księgowy
telefon: 065 57 29 300
l.bilinska@fm-mroz.pl


Angelika Olejniczak
Księgowa
telefon: 065 57 29 321
a.olejniczak@fm-mroz.pl



DZIAŁ FINANSOWY

Krzysztof Majkowski
Dyrektor Finansowy

Katarzyna Olejniczak
telefon: 065 57 29 349
k.olejniczak@fm-mroz.pl

DZIAŁ TRANSPORTU

Michał Cebulski
Kierownik Działu Transportu
telefon: 065 57 29 335
gsm: 0 607 836 077
m.cebulski@fm-mroz.pl

DZIAŁ JAKOŚCI

Dagmara Seń
Specjalista ds. systemów jakości
telefon: 065 57 29 305
gsm: 0 663 485 793
d.sen@fm-mroz.pl

Monika Skrzypczak-Pasik
Pełnomocnik ds. systemów jakości
telefon: 065 57 29 305
gsm: 0 663 485 799
m.skrzypczak-pasik@fm-mroz.pl

DZIAŁ PRODUKCJI

Tomasz Kosowicz
Dyrektor Produkcji
telefon: 065 57 29 305
gsm: 0 607 835 917
t.kosowicz@fm-mroz.pl

MAGAZYN

Hubert Glabś
Kierownik Magazynu
telefon: 065 57 29 308
gsm: 0 661 946 584
h.glabs@fm-mroz.pl
Copyright © 2013 Frost & Meat by Mróz sp. z o.o.
created by akedo